| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati promit ca dau funda multumesc big grin eu am niste pete ramase de la cosuri (pete rosii ) si as vrea sa fac ceva in privinta lor. ( daca va ajuta, am tenul gras happy si sunt baiat 16 ani big grin ) ce creme imi recomandati?batting eyelashes si as vrea sa incerc apa termala de la vichy sau ivatherm, avene. multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca crema de galbenele si arnica

| Gαηαmα a răspuns:

Buna.Incearca mastile cu albus de ou.Albusul este foarte bun, la mine s-a vazut de la prima aplicare o fata mai curata, eu am folosit pentru ca am pete si cosuri negre.Am amestecat albusul cu zeama de lamaie care si ea e foarte buna si s-a vazut pe loc, tenul imi era mai fin, mai...big grin si dupa aplicari mai multe are rezultate.
Cauta pe net, depinde de tenul tau, sunt tot felul de masti naturale sau daca esti intr-un oras cu un dermatolog mai bun poti sa mergi, iti da antibiotice si ceva creme, asa sigur e eficient, daca e bun dermatologul, doar ca trebuie sa iei pastile...si dai ceva bani big grin