| Cld_Andreea_1998 a întrebat:

Buna TPU va rog urgent sa imi raspundeti la o intrebare maine este ziua tatalui meu si nu stiu cu ce sa ma imbrac imi spune si mie cineva? Dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Depinde mult de stilul tau si de locul in care isi tine tatal tau ziua, eu zic ca o rochita casual cu o geaca de piele si niste botine ar arata bine pentru orice loc happy

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Unde mergeti? ce faceti? daca stati acasa nu e nevoie de nimic special, blugi si un tricou e ok. pentru o iesire la restaurant merge o rochita

| Kaℓi a răspuns:

Ce dilema urgenta! happy
Pai de unde sa stie lumea de pe TPU cu ce sa te imbraci tu? stie cineva de aici ce ai tu in dulap, sau ce silueta ai, ca sa-ti poata sugera un outfit, sau ce fel de petrecere e, de familie sau ceva mai formal?
Imbraca cea mai draguta tinuta pe care o ai, dar nu ceva indraznet, ca pentru o petrecere cu prietenii, ceva potrivit pentru aniversarea unui parinte.

| DomnishoaraTPU a răspuns (pentru Kaℓi):

Mare greutate să alegi hainele pentru ziua unui părinte....Doar nu te controlează tata dacă nu te-ai îmbrăcat la modă!
Chiar, de unde să ştie useri TPU ce are ea în dulap?!
Cred că nu a avut o ocupaţie şi de aceea a pus această întrebare...