| 133h342h31j a întrebat:

Buna, TPU! Vara aceasta am facut greseala sa imi decolorez parul la vârfuri. Acum as vrea sa revin la culoarea mea naturală( saten inchis) pentru ca incepe școala și nu aș vrea sa ies in evidenta sau ceva..stiti vreun șampon care sa imi închidă nuanța parului ( as prefera un șampon, pentru că nu vreau sa ma vopsesc iar)
Mie mi-a spus o prietena ca exista mai multe feluri de sampoane pentru închiderea culorii parului, dar nu mi-a zis niciun nume din pacate.

1 răspuns:
| Cduncfujndf a răspuns:

Dacă nu e o suprafață atât de mare poți să îți tunzi vârfurile. Să știi că și eu în clasa a 7 a mi-am vopsit părul negru (Eu având părul șaten deschis). L-am ținut așa vreo 3 luni, iar apoi mi-am vopsit părul mov...Bineînțeles că profesorii și colegii au avut câte ceva de comentat dar nu i-am luat în semă. Acum am trecut clasa a 9 a și vreau iar să mă vopsesc
Eu zic să îți lași părul așa, dacă ție îți place.