| NiceBrownEyes a întrebat:

Vara asta vreau sa ma vopsesc cu nuantator. vreau sa ma fac roscata insa culoarea parului meu este un saten mai inchis. M-am gandit sa-mi iau o nuanta de blond si apoi sa ma dau cu nuanta de roscat. Dar cum e mai bine iau ambele vopsele si le amestec apoi ma dau sau intai ma fac blondaa si apoi a 2 zi ma dau cu nuantatoru roscat? [Scuze categoria dar este urgent vreau sa ma duc la mare roscata plec peste 3 zile ]

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Şi eu când mă fac roşcată, pun jumătate de blond, şi astfel iese mai deschis. Deci ai putea să faci asta! happy
PS: E bună categoria!

1 răspuns:
| NiceBrownEyes explică:

Mda aakum mi-am dat seama ca am pus la beauty & fashion vroiam sa pun la dragoste si sexlaughing ca sa primesc mai repede raspunsuri mda care varianta e mai buna? prima sau a 2?laughing