| LittleLuciane a întrebat:

Dau funda! eu sunt vopsita blond inchis si vreau sa ma inchid la culoare(cu nuantator) pentru ca la vara vreau sa ma fac roscata (cu nuantator)...si acum ma gandeam sa ma fac bruneta cu nuantator si voi iesii un saten apoi dupa vreo 2-3 sapt sa amestec nuantator rosu inchis cu negru pentru ca daca ma fac cu rosu o sa ies roz in cap.voi ce ziceti cum sa fac sa ies pana la vara roscata?

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Eu zic ca ideea ta este super buna. Sigur nu iti va iesi parul roz. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da o să ieşi, dar încearcă să nu te vopseşti aşa des, vopseaua de păr distruge părul în timp, îl deteriorează.
Te pup!

| Sorinca_Lorenna_1992 a răspuns:

Eu zic ca daca vrei sa te faci roscata sa nu incerci atatea procedee complicate, cum ai enumerat mai sus pentru ca nu o sa stii sigur cum o sa-ti iasa culoarea, doar sa aproximezi. Nu ai specificat daca esti vopsita acum cu nuantator sau cu vopsea. Nuantatorul nu tine decat 6 spalari aproximativ. Eu te sfatuiesc sa iti iei direct o nuanta de roscat inchis, vopsea permanenta si sa te faci direct pe culoarea pe care o ai acum. Nu o sa iesi roz stai linistita.