| Adelina_Marina_2000 a întrebat:

Vine Halloween... Puteti sa imi dati niste sfaturi cu privire la cum as putea sa ma costumez?

Răspuns Câştigător
| LifeSucks69 a răspuns:

Mie imi place sa imi tapez mult parul(eventual si niste suvite) un fard si un ruj negru iar in ceea ce priveste costumul ceva negru si sexy.Niste manusi fara degete, niste cizme cu tinte sau ceva de genu', un maieu mai decoltat dar nu foarte cu un lant cu schelet si in ceea ce priveste pantalonii imi plac blugi foarte stramti negri si cu model dar asortat. Sper sa te fi ajutat ideile, fundita?:3

| Adelina_Marina_2000 explică (pentru LifeSucks69):

Multumesc de ajutor... Mai astept cateva raspunsuri apoi dau funda...

1 răspuns: