| dulkikroxy a întrebat:

Voi cu ce va imbracati in prima zi de liceu, >fetele? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kristinnaaa a răspuns:

Hei, găsești aici niște idei de ținute pentru prima zi de școală: http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/

Baftă! :)

7 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Sacou,camasa,fusta si tenisi sau balerini.

| Dollicious a răspuns:

Sacou, camasa, blugi, balerini big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Marea majoritate se va imbraca cu haine

| dulkikroxy explică (pentru suntserios):

Ar fi logic sa se imbrace cu haine ma refeream in ce haine tongue PA!

| Copiliţă a răspuns:

- Tocuri, un maieu cu dantela și o fusta lunga albastra! big grin

| Alexxandra256 a răspuns:

Pai...
la mine la scoala trebuie cu uniforma:
eu imi iai camasa alba fusta negra sacou negru

| julia0123 a răspuns:

Hey:* Un maieu alb cu dantela( sau poate sa fie ce culoare vrei tu, dar albul mi se pare o culoare sexy si asa mai seriosbig grin), jeans si tocuri, dar nu prea inalte..bine, daca iti place merge si o fustita de culoarea neagra sau albastra:* fundita?:d