| Mirunapampam a întrebat:

Cu ce va imbracati in prima zi de liceu, >fetele?:

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

BunahappyEu ma imbrac cu o pereche de blugi mai inchisi la culoarea, niste balerini gri si o camasa maro f dragutahappy
Numai bine.

| Dollicious a răspuns:

Pai eu trebuie sa port uniforma, care consta in camasa cravata si sacou(rosu), Pe langa asta voi purta nuste blugi albastri si niste balerini negri happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Te raportez pentru mizeria asta de spam.
Câţi ani ai for the act of procreation's sake? 6, de crezi în aşa ceva? Că dacă nu ai crede nu cred că ai mai răspândi astfel de mesaje în lanţ.

| AndreaBianca a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Mi-a zis o fata ca imi face pub. la o pag p fb daca scriu asta tongue

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru AndreaBianca):

Ce drăguţ te-a minţit.

| AndreaBianca a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Nu m-a mintit chiar mi-a facut pub. dar nu stiu de ce mi-a zis sa scriu asta

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru AndreaBianca):

*Facepalm*.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreaBianca):

Sa te umileasca si sa isi bata joc de tine. Simplu. Te-a vazut mai naiva, a zis sa te momeasca(,) cu ceva si anume publicitate, tu ai picat in plasa si asta e.