| Lazar_Alexandra_1995_xlNc a întrebat:

Vreau ca parul meu sa fie ondulat. Eu il am tuns in scari. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AlexRock a răspuns:

Pai ca sa ti-l undulezi poti sa achizitionezi un undulator sau un set de bigudiuri calde impreuna cu un spray de protectie.(ca sa nu arzi parul)
Alta varianta ar fi sa mergi la un salon (asta in caz ca vrei par undulat mereu) si sa te programezi pentru un permanent care tine (din cate stiu) cam 7 luni.Eu am parul undulat si ti-as sugera un undulator pentru ca dupa un timp o sa vezi ca e mare bataie de cap sa te piepteni cand tot parul tau e facut bucle, plus ca de la somn se incurca.
Mult succes!

3 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Incearca cu ondulatorulhappy si eu il am tuns in scari si ondulat natural si.l vreau drepthappy sau incearca cu o perie din aceea specialahappy

| kkourtney a răspuns:

Eu ti-as recomanda ondulatorul sau placa (foloseste si un spray termoprotector ca sa nu iti arzi parul).
De asemenea poti sa iti pui parul pe bigudiuri normale....sau bigudiuri din cauciuc(care sunt moi si poti dormi cu parul asa).
Daca ai parul mai gros poti sa til dai cu apa cu sare dupa ce te speli pe cap si o sa iti stea mai ondulat.
Sper ca te-am ajutat!:*

| Lazar_Alexandra_1995_xlNc explică:

Va multumesc ca ma-ti putut ajuta! Va raman recunoscatoare!