| pufosenieadorabila a întrebat:

vreau o parere de la voi. Eu am parul foarte ars si rar din cauza ca eu zilnic ma indrept cu placa (stiu foarte bine ca imi fac mai rau ca ma indrept, dar fara placa nu imi sta parul alfel imi sta umflat cret si nu stiu ce sa mai fac nici cu spuma nu imi sta) acum vreau parerea voastra cu ce sa ma dau pe par seruri, tratamente, sampoane dar de care? o prietena mi. a spus ca sa ma dau cu samponul si balsamul de la gerovital plant http://beautybyjules.com/......-Plant.jpg ce parere aveti? credeti ca este bun? si cu un ser tot de la gerovital plant cu capacul mov care ma ajuta sa imi si creasca parul (ceea ce as vrea). Imi puteti da si o imagine sa vad de care. MULTUMESC MULT! Va iubesc TPU! vot la fiecare si funda mareeeee!

Răspuns Câştigător
| Rainbow56 a răspuns:

Sunt o multime de balsamuri si tratamente care iti pot indrepta parul fara a-l afecta. folosirea zilnica a placii afecteaza foarte tare parul. ar trebui sa il hidratezi cu produse adecvate. si referitor la intrebarea ta, produsele de la gerovital sunt bune si merita. sper ca te.am ajutat!

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Da-i o funda prietenei tale pentru ce a zis.Produsele Gerovital sunt foarte bune, eu am facut tratament antimatreata cu sampoane si lotiuni Gerovital si chiar daca miroseau a benzina si-au facut efectul.Deci incearca cu incredere ce ti-a recomandat prietena ta.
Te pup :*
Pa, pa!

| BlueDog a răspuns:

Balsamul de la Nivea iti mai poate indrepta parul, dar daca ai par cret si tu vrei sa il faci drept, atunci nici o sansa cu balsamul.
Incearca sa-ti clatesti parul cu apa rece s-ar putea sa il mai indrepte. Foloseste placa pe parul uscat---nu-l arde asa tare.
Am auzit de o masca cu ou, dar nu mai stiu cum se face, uita-te pe sit-urile cu tratamente naturiste pentru par.