| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un parfum nou pentru ca celalalt s-a terminat. Dar nu stiu ce parfum sa imi iau. Fetele care au un parfum preferat, va rog sa imi spuneti numele parfumului. happy Dau Funda fetei care mi-a dat cel mai bun parfum
P.s: sa nu coste mai mult de 200 de lei laughing Mersi anticipat! ^_^

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Depinde foarte mult de gustul tau...
Guerlain L'Instant Magic / Bvlgari Jasmin Noir - acestea sunt preferatele mele dar, urmatoarele sunt mai ieftine: Calvin Klein Eternity / Vanderbilt...

1 răspuns:
| Gabriela457 a răspuns:

Pai....am un spray preferat:B.U. Heart Beat, Brillante, Lady Million, So Elixir, Alien.....mai multe, dar depinde gustul tau.