| AngoOra a întrebat:

Fetelor, as vrea si eu sa-mi cumpar un parfum
ce imi recomandati?
voi ce parfumuri aveti?
(spuneti-mi cateva caracteristici specifice parfumului vostru preferat) big grin
mersi :*

17 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Eu am Outspoken by Fergie, miroase foarte bine!

| 10011993 a răspuns:

Sunt fana litle black dress d la avon... miroase foarte bine, persista si este si la un pret avantajoswinking:*

| candydream a răspuns:

Pai am Preta Porter care dureaza mult si e fresh, madame st hubert e dulce dar placut si Celine Dion miroase foarte bine.

| pwp a răspuns:

Pur blanca, dar costa cam mult. e de la avon

| Saya_1767 a răspuns:

Parfumurile mele preferate:
Outspoken by Fergie-90 lei, il poti lua de la Avon:D
Miroase super si e persistent, nu ca celelalte parfumuri de la Avon:D
Uite-l:http://www.fragrantica.com/images/perfume/nd.8679.jpg

Incandessence-De la 25 la 50 de lei.
Miroase suuuuper, dar nu e foarte persistent.
http://images9.okr.ro/......00_700.jpg

Opium-Scump, cred ca in jur de 200 lei, dar miroase foarte frumos.Nu se da in cantitati mari ca are un miros greu.
http://images9.okr.ro/......00_700.jpg

Astea le am eu:d

| pau89 a răspuns:

Alien - Thierry Mugler

| ALice_4674 a răspuns:

Rose ferre

| Viviannnnnna a răspuns:

Armani...sau dolce&gabanna

| Ea a răspuns:

Eu am "Passion Dance", dar dintre toate parfumurile pe care le-am incercat, cel mai mult mi-a placut "Pur Blanca" de la AVON. Este subtil, dulce, pur si elegant in acelasi timp. Ar mai fi "Little black dress". Are ceva din "Pur Blanca".
Iti recomand si "Summer White". Nu am avut, dar imi placea sa pun nasul in esarfa colegei de banca de cate ori il folosea. Este relaxant de delicat.winking

| MerisorulDulce a răspuns:

Am un parfum de la Mango[e suuper:X, cu miros floral], J'adore Dior [ cand ma simt eleganta, adica cand imi pun camasa], Nina Ricci[ adorabil:X] si Lolita Lompika[ colegele il adoraa:X:X si eu:X:X]

| Letytzy@ a răspuns:

Rare pearls, make me wonder:X. miros super...

| SmileIsForFree a răspuns:

Lacoste Touch Of Pink. love struck

| GergyE a răspuns:

Eu folosesc.perceive; evidence; passion dance; treselle; davidofflove struck.si chiar persistasmug

| pink_7086 a răspuns:

Eu folosesc little black dress...persista si miroase puternic

il gasesti la avonhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| byby_9768 a răspuns:

Poi eu folosesc km scumpe... Sper sa t ajute
Parfumuri Bvlgari
Parfumuri Calvin Klein
Parfumuri Cartier
Parfumuri Dolce Gabbana
Parfumuri Hermes
Parfumuri Jean Paul Gaultier
Parfumuri Kenzo
Parfumuri Lagerfeld
Parfumuri Lancome
Parfumuri Salvatore Ferragamo
Parfumuri Trussardi

| Schizophrenie a răspuns:

Moschino hippy fizz cel mai tare pafrum pe care l-am avut vreodata, plus la toate la toti le place, asa ca te sfatui sal iai