| Ochiialbastrii a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste telefoane cu camera foto de minim 3 megapixeli usb sa nu fie neaparat touch si sa nu coste foarte mult... vreau un telefon nou si nu stiu ce sa imi cumpar. vreau sa aud cat mai multe pareri :* mersi

3 răspunsuri:
| Ochiialbastrii explică:

Nu vreau sa`mi iau aparat foto pentru ca telefonul meu s-a spartwinking dare e bine venit si un aparat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa dai banii pe un tel care oricum nu scoate pozele prea bine(avand in vedere pretul), nu mai bine iti iei tu un aparat foto
?

| b0ggdanel1 a răspuns:

Nu stiu in cati bani vrei sa te incadreziwinking daca e asa iti iei un Nokia 5700 de 5 mp si e tzava telulwinking spune-mi in cati bani trebuie sa te incadrezi. fundita plssss