| Cristinuș24 a întrebat:

Vreau sa imi fac varfurile parului(parul meu este saten) cu un nuantator. Am fata mai albiciosa si ochii căprui. Aveti idee cu ce culoare?

P.S: Am 13 :c

Răspuns Câştigător
| iamprettybored a răspuns:

Bună Cristina! Din câte văd în poza de profil, părul tău e destul de închis la culoare. Cred că ți s-ar potrivi un albastru mai închis sau mov, dar de preferat un albastru închis. O culoare rece, în orice caz.
Sper că te-am ajutat. Funda? happy

3 răspunsuri:
| Cristinuș24 explică:

Mulțumesc mult!❤

| Cristinuș24 explică:

Mi.ati recomanda sa imi fac ombre?

| AndreiDenis99 a răspuns:

Mai bine lasa parul asa cum e sau dai cu apa oxigenata varfurile sa se deschida la culoare, dar esti inca mica. Faci albastru sau mov cum zicea tipa si arata naspa sincer.Sincer arata naspa o fata cu parul mov sau albastru, pare copilaroasa laughing