| sergiutaker a întrebat:

Vreau sa imi las parul mare dar mama nu ma lasa.Cum sa o conving?

2 răspunsuri:
| Laura1102 a răspuns:

Pei fa-o pe mama sa inteleaga ca e parul tau si ca poti face ce vrei cu el. Si spune-i ca chiar ati doresti sa ai parul mare ca o sa te avantajeze la fata.

Dar cel mai important este sai vorbesti calm si frumos si nu tipa la ea.
Eu de obicei cand vroiam ceva tipam la ea daca nu ma lasa sau daca numi dadea ceva si nici o data nu obtineam ce vroiam.
Dar de cand am inceput sai vorbesc calm obtin totul

Succes

| roxii_1257 a răspuns:

Ii dai 2-3 perechi de palme si ii zici "vreau par lung ce nu intelgi "hee hee glm oh go on Poi vorbeste cu ea... faceti si voi o intelege.