| stefika a întrebat:

vreau sa ma fac reprezentant avon.am completat acel formular de inscriere, am dat trimite, mi-a venit email, dar acum nu stiu ce sa fac.imi va veni acasa un alt formular? va rog sa ma ajutari. daU FUNDITA

1 răspuns:
| GabrielaSandica a răspuns:

Draga mea,
Sunt lider superior si ambasador avon si te pot ajuta sa te inscrii ca si reprezentant Avon. Rugamintea mea este sa imi dai un sms sau beep la unul din numerele mele 0722845079/0765184578 si am sa ti zic ce trebuie sa faci ca sa primesti numar de reprezentant/marca.
O zi placuta!