| alexutzza12 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti cum se trimite un pachet cu niste acte de exemplu eu am vrut sa devin reprezentant AVON si am primit un pachet de inscriere care continea un catalog o brosura si niste fise de completat nu stiu cum trebuie trimise cum trebuie ambalate si ce trebuie sa scriu pe el va rog ajutati-ma dau funda+vot

1 răspuns:
| AnonimusGirl a răspuns:

La posta daca intrebi ti se va zice exact cum trebuie sa procedezi. In orice caz trebuie bagate intr-un plic alb.