| LoveLike2334 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa ma ingras 10 kg in 3 luni, am o inaltime de 1.69 si o greutate de 50 de kg si vreau sa am 60, credeti ca e posibil, sa luati in calul ca am pofta de mancare ...mananc dar nu ma ingras exemplu ( mananc in fiecare zi 2 inghetati, o ciocolata si 4 mese + foaarte multe fructe si legume )

2 răspunsuri:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Poti sa te ingrasi dar cred ca la 60kg o sa fi cam plinuta si dupa e greu sa dai jos. 56-57 kg cred ca e mai ok

| Ella192 a răspuns:

Eu tot eram ca si tine o perioada de timp, mincam si tot slabuta eram. Dupa a trebuit sa iau o perioda de timp conceptionale, care m-au facut sa ma ingras cu 8 kg in 2 luni. Dupa ce am renuntat la ele am revenit la kg dinainte. Poti incerca si tu, dar doar daca chiar ai nevoie de asa ceva si doar daca medicul iti recomanda happy