| aNoNimOuSs77 a întrebat:

vreau sa ma tund modern si nu imi gasesc o tunsoare care sa imi placa, imi puteti da niste poze sau link-uri catre poze, va rog?
P.S. : Parul are lungimea de 12-13 cm, nu este scurt

2 răspunsuri:
| Voro a răspuns:

La moda in 2016 sunt frizurile de tip undercut cu V la spate, pierdut in parti si par mediu, usor lung sus (depinde de preferinta fiecaruia cat de lung isi vrea parul). Ca sa-ti ofer un exemplu personal care este pe placul meu ar fi acesta: http://imgur.com/e7Go2ug. Tine minte, o frizura moderna si pretentioasa necesita atentie si dexteritate! Te salut si mult succes.