| LostHeart a întrebat:

Buna TPU happy. Vreau sa ma tund si eu in scari, un pic punk, gen cum este paramore dar eu am parul lung si nu vreau sa il scurtez foarte mult. Parul meu este destul de moale. O sa imi stea tunsoarea?

3 răspunsuri:
| Sunshine18 a răspuns:

Si eu m-am tuns ca ea acum 2-3 ani.
si eu am parul moale si pisicoslove struck
mie sincer mi-a stat destul de bine tinand cont ca ma si vopsisem ca ea.

| lily4 a răspuns:

Paramore este trupa, Hayley Williams o cheama pe fata....si ma rog....si eu am parul moale si acum 2 ani eram exact ca tine si am inceput sa indragesc formatia aceasta si m.am tuns ca Hayley, iar toata lumea mi-a zis ca imi sta bine, de atunci port aceasta tunsoare vriant un picut mai lunga

| Ziziaww a răspuns:

Buna. Aceeasi idee am avut-o si eu. Problema mea e ca eu am parul gras. Atata timp cat ai volum la par, iti va sta, fii sigura.Pa-pa>big grin