| madalynamaly98 a întrebat:

Am si eu o intrebare si as dori sa mi se raspunda pana maine... vreau sa ma tund ca o prietena si nu stiu cum sa-i explic coafezei
parul lung pe dedesubt iar pe deasupra in scari
am intzeles ca se numeste,, tunsoarea soarelui"

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Fa-i poze prietenei tale si arata-i-le coafezei.
sau intreab-o p prietena ta daca nu pote veni cu tine, macar 5 minute sa vada coafeza cum sa te tunda.

3 răspunsuri:
| beby_6532 a răspuns:

Filat straight face

| kairy65 a răspuns:

Pai daca ai niste poze =nu neaparat cu prietena ta, poti sa gasesti si pe net- si daca ai imprimanta le tragi si ii le arati-
sau poti sa ii explici cu cuvintele tale, pentru. ca sunt sigura ca o sa inteleaga (tunsoare dintr-asta are cam toata lumea )

| madalynamaly98 explică:

Poze am kutat p net dar nu am gasit deloc iar prietena mea nu vrea sa mearga cu mine