| AylinPff a întrebat:

Vreau sa stiu daca in bucuresti exista magazine second-hand de haine "HUMANA".
Stiu ca exista in Brasov si Ploiesti.
Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Luca_David_1970 a răspuns:

Buna! Unul este in Iuliu Maniu si celalalt in Piata Victoriei

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca exista in Brasov si Ploiesti, de ce n-ar exista in Bucuresti care e cel mai mare oras al Romaniei?laughing

| AylinPff explică (pentru unknownn):

Da,o fi Bucuresti cel mai mare oras al Romaniei dar nu trebuie neaparat sa existestraight face

| Luca_David_1970 a răspuns:

Buna! da avem magazine si in Bucuresti chiar 3...

| Roxana_Burtea_1988 a răspuns (pentru Luca_David_1970):

Buna luca! Si unde se gasesc aceste 3 magazine? Unul stiu ca este pe langa cora lujerului si celalate?

| Luca_David_1970 a răspuns (pentru Roxana_Burtea_1988):

Buna! Unul este in Iuliu Maniu si celalalt in Piata Victoriei

| Luca_David_1970 a răspuns:

Da! Avem chiar 3 magazine humana in Bucuresti...