| Amadagaa2 a întrebat:

De unde pot cumpara haine second hand din Bucuresti de firma (Zara, Hm, P&B, Bershka, Stradivarius)? Nu colecții actuale, dar nici vechi de acum 15 10 ani. Am fost prin Monda si Humana si mi s-au parut oribile laughing, nimic de firma si drăguțe

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Mda, am vazut si eu pe ytb fete de fac hall uri cu haine din SH si de firma [branduri f mari ] si f dragute, eu cand am intrat de 2 ori in viata m-am speriat, niste carpe oribile, groaznice si imputite, oricum eram interesata de geci de piele marfa nu altceva.
Pentru firmele mentionate gasesti colectii mai vechi in miniprix la preturi bune si sunt NOI. Am luat in vara niste tricouri pentru mine si pentru un nepot de-al meu, toate impecabile, nici unul made in China;) inclusiv cu eticheta cu pret de 15-20-25 eur si eu le-am luat cu 20-30 lei plus ca erau dintr-un bumbac de calitate nu carpa din aia moale de se face marimea XXL dupa 3 spalari.
Am mai nimerit si rochite de vara si altele marca asos.com in afara de cele mentionate de tine.
https://www.miniprix.ro/

4 răspunsuri:
| cosmin1324 a răspuns:

Apai scuza-ma, si second hand si cu pretentii nu se poate, acolo iti cumperi ce gasesti nu vi cu figuri gen sunt oribile pentru ca nu o sa gasesti. Si in general la magazinele second hand nu prea apar haine de la Zara si H&M asa ca multumeste-te cu ce ai.

| Amadagaa2 explică (pentru cosmin1324):

Tu chiar trebuie să răspunzi doar pentru a răspunde la intrebari. Da nu stii, atunci?! Exista! Stiu de resale shop de la romana si inca unul, dar voiam să stiu si altele

| VinWeasel a răspuns (pentru Amadagaa2):

Vrei magazin fizic unde sa probezi hainele sau unul online?
Pot sa-ti recomand un magazin cu haine foarte multe, au si noi si sh.
Au si pentru barbati si pentru femei, eu doar de la ei cumpar.
https://remixshop.com

| mitzok a răspuns:

Sunt destul de ieftine cele din h&m de la colectia devided. o bluza e cam 20-40 de lei