| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa tiu daca pot purta sacou, camasa, colanti si cizme... ceva sfaturi? Unele persoane imi spun ca e bine altele nu nu stiu ce sa cred

18 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Eu una nu as purta asa. as lua o pereche de skinny jeans, camasa bagata in blugi, sacoul, si cizmele si indreptata la par, cu un machiaj ce mi pune in evidenta ochii.

mie nu imi plac colantiide fel si plus de asta daca vrei sa fie o tinuta mai cu bun gust nu lua colanti chit ca e camasuta mai lung pentru ca nu se vede bine ..mai ales daca este si scoul pe deasupra.

| BiuL a răspuns:

Daca camasa e mai lunguta si acopera fundul, atunci da e ok combinatia.

| IrinaAniri a răspuns:

Poate gresesc eu, dar mi se pare ca iti prea arati formele purtand colandi si bluza scurta. daca as fi in locul tau as lua o camasa mai lunga, sau mi-as lua o fustita lejera asortata

| h3r a răspuns:

Renunţă la colanţi.

| Mangustă a răspuns:

Colanti, camasa fiind scurta? Da ce au blugii dom'le? Daca vrei sa fi tarfa si sa-ti arati curu' tuturor de pe strada atunci nu-ti mai lua deloc pantaloni.

| JulyStorm a răspuns:

Daca este o camasa lunguta si lejera, da se poate. Ar arata chiar f bine.

| iSimo a răspuns:

Sigur ca poti purta! adica tu este stapana pe corpul tau si esti un om liber. poti purta tot ce vrei tu, nu trebuie sa asculti parerile altora! funda?

| seful1234big a răspuns:

Nu prea stiu eu as zice sa-ti asculci sufletu deci cred ca da funda

| Solsagan a răspuns (pentru seful1234big):

rolling on the floor)) Să-şi asculte sufletul, ca să îşi dea seama cum să se îmbrace?

| seful1234big a răspuns (pentru Solsagan):

Haha ce razi

| seful1234big a răspuns:

O si sa nu mai asculti unele persoane, unele nu stiu ce zic

| SPINAKZU a răspuns:

Chiar azi am fost imbracata asa, si pot sa spun ca le-a placut colegelor mele. Poti incerca si maieu cu sacou, un maieu cu floricele, ceva colorat oricum.si niste cimze dragute negre..ugg'uri,sau ca un fel de bocanci.happy

| Erika3001 a răspuns:

Depinde de cum arata fiecare parte a tinutei tale dar daca tie iti place cum iti sta atunci nu te da inapoi de a a le purta!happy

| Slake a răspuns:

Schimba colantii cu blugi. nu se potrivesc sacourile la colanti...

| xqBie a răspuns:

Da, merg super, mai ales daca cizmele sunt lungi!

| AndreeaCh a răspuns:

Da.arata nice cind camasa si sacoul sunt pe jumate de fund : )

Răspuns utilizator avertizat