| miss_6576 a întrebat:

O rochie din volane, eleganta asa, rozie merge cu colanti, cizme si sacou toate pe negru? La scoala vreau sa ma imbrac asabig grin

3 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey`

O tinuta eleganta, stilata, dar ce culoare au colantii aia, adica ar fi bine sa nu fie ceva prea strident adica sa fie niste colanti ori negri ori albi sau ca rochia, dar totusi nu cred ca aceasta tinuta eleganta ar merge la scoala mai bine iti iei o camasa draguta sau un tricou cu o fustita scurta si stramta cu cizme ar fi mult mai dragut dar daca vrei sa porti rochia urmeaza sfaturile mele cu colantiibatting eyelashes, si ar fi minunat daca cizmele sunt negre sau albe marg perfect aceste 2 culori la ork culoare de preferat la colanti albi sa ai cizme negre si invers big grin ar fi mult mai tare, dar nu e neaparat

Bafta

| mradum a răspuns:

Nu prea mergebatting eyelashes! Daca rochia e eleganta poti sa iti iei doar cizmene si sacoul, dar colanti ies din discutie! Poate niste strampi negri mai grosi! Succes>big grin

| mradum a răspuns:

Nu prea merge! Daca rochia e eleganta merge doar cu cizmele si sacoul, dar colanti ies din discutiebatting eyelashes! Poti sa ii inlocuiesti cu niste stampi negri (dau ma bine cu cizmele)>big grin