| ghfgjgjkgj a întrebat:

am cumparat revista marie claire si am primit brosura yves rocher
Pe spate are cadoul ala care trebuie detasat, l-am luat si am "primit apa de parfum So Elixir"
vreau sa fac comanda din acest catalog dar intrebarea mea este daca oferta asta este valabila daca fac comanda de cel putin 130 ron sau acela este pretul parfumului si nu conteaza ce valoare are comanda mea?

Răspuns Câştigător
| iulia_4621 a răspuns:

Nu conteaza valoarea comenzi.

1 răspuns:
| ilonadinu a răspuns:

Nu conteaza valoarea comenzii.Eu sunt reprezentant si iti spun sigur ca asa este.