| Mina a întrebat:

Ati folosit produse de la Yves Rocher? Care? Ce parere aveti despre acestea? Mi-am luat o revista in care am gasit o brosura si mi-as comanda cate ceva, mai ales ca primesc un set de 3 genti de voiaj happy.

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Eu am avut un parfum cu miros de liliaclove struck mi-a placut foarte multhappy sunt bune produselehappy

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Am avut o crema de ochi care mi-a placut mult.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| iuliana21 a răspuns:

Da sunt bune iar gentile f utile.eu am comandat un gel de dus si o crema de corp miros f binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am folosit si folosesc produse yves sunt minunate si de calitate, mie imi plac parfumurile foarte mult, plus ca primesti cadouri multe, deci poti comanda cu incredere!