| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

vreau sa va spun o poveste am 11 ani si am vrut sa ma tund si m-am tuns in bob pana la gat si imi sta bine dar vreau sa am parul lung din nou si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma cum pot sa fac sa creasca foarte repede dau fundahappy multumesc

4 răspunsuri:
| nicoleta01 a răspuns:

Eu lucrez in acest domeniu. parul creste aprox1 cm pe luna orice ar fi. nu ai cum sa-i accelerezi cresterea. orice ar zice altii sunt doar baliverne! numai cu o alimentatie potrivita pentru ca asta vine din orhganism.

| ancutzika27 a răspuns:

Intreaba la farmacie de „Lotiune regeneranta cu petroleum" de la Gerovital Plant.Dar sa nu te astepti sa iti creasca parul la loc intr-o luna, dar oricum ajuta procesul de crestere.Bafta!

| Lorryyyy a răspuns:

Pune-ti extensii. funda?