| sarah98 a întrebat:

Vreau si eu o dieta rapida si eficienta! Ce im recomandati? Va rog! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!winking

1 răspuns:
| CrInA222 a răspuns:

Hey! ..depinde si de varsta pe care o ai, daca ai intre 12-18 ani eu iti recomand sa faci sport in fiecare zii timp e 30 minute sau o ora si sa mananci mai putina paine! iar daca ai peste 18 incearca o sala de fitness sau un produs de slabire ( nu as recomanda asa ceva la copii)..pai sper ca am ajutat bye!