| Deliaelena97 a întrebat:

Hei.Nu am stiut ce categorie sa pun.Ce dieta imi recomandati pentru a slabi 7 kilograme.As prefera sa fie mai rapida, adica nu luni de zile. Care este eficienta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult de 1kg pe luna nu e in regula sa dai jos. Trebuie sa slabesti in mod sanatos. E doar o parere, tu faci ce vrei.

| IoanaPsy a răspuns:

Ritmul sanatos de slabit este de 1 kg la 1-2 saptamani. Iar daca esti inca adolescenta, chiar nu e indicat ca tii cure de slabire. Iti poti induce carente care au efect pe termen lung. Diete minune nu exista, mai ales fara efecte secundare.

| IQ a răspuns:

Cea mai buna metoda este sportul si o alimentatie cat mai sanatoasa.Bafta!

| Dianabdy a răspuns:

Pe mine m-a impresionat dieta cu mere... Dar ai grija sa renunti la gustarile dintre mese si sucurile acidulate si astfel vei ajunge la rezultatele dorite! :*