| DιιιάLøvєs1Dツ a întrebat:

Buna TPU love struck... Am si eu o problema...As vrea sa ma ingras intr-o luna cam 5-6 Kg, dar nu stiu cum straight face. Cine ma poate ajuta? Dau funda si voturi big grin. Nu vreau raspunsuri de genu "Dar dc vrei sa te ingrasi, ca toata lumea vrea sa slabeasca" chatterbox.

Pepsi ingrasa? [ asa am auzit la inceput, dar nu de mult am auzit ca te slabeste, si nu mai stiu ce sa credstraight face ]

P. S.: Sunt fata, si am 14 ani big grin

Răspuns Câştigător
| Cryss95_5314 a răspuns:

Ia in fiecare dimineata pe stomacu gol doua trei lingurite de miere de albine, chiar ajuta! sau daca nu este la farmacie un tratament spirulina (pe mine m-a ajutat, si nu a avut efecte secundare), daca nu gasesti acolo poti comanda de pe net.Dar mai bine incearca cu miere de albine! :*

5 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai acum depinde si de corpul tau cum functioneaza.dar daca vrei sa te ingrasi exista si o regula pentru asta si anume mananca mai mult decat de obicei. uneori prepararea mancarii si servirea acesteia pare un lucru bun, daca iti pregatesti singur mancarea iti cresti apetitul, ceea ce te va ajuta sa consumi mai mult. un prim pas in dieta de ingrasat este alegerea alimentelor (sau suplimentelor) cu o densitate calorica mare. facand aceste lucruri vei putea consuma mai multe calorii in aceeasi cantitate de mancare.consuma paste fainoase, paine.dar sa nu mananci multe dulciuri dintr.o data, nu e bine pentru corp. sper ca ti.am fost de ajutor pwpici si succesc:*:*

| PrecioussGirl a răspuns:

Cel mai usor e sa te ingrasi.
mananca orice vrei tu, orice iti place, la orice ora si cat vrei.
thinking altceva nu vad ce ai putea face.
dulciuri, prajeli si orice doreste inimioara ta.
acum depinde. sunt fete care nu au ce face. sunt slabe pentru ca asa lea lasat Dumnezeu si oricat ar manca nu se pune [norocoasele sigh ].

| lavi2864 a răspuns:

Iti dau eu 5 kg de la mine daca vrei:X

| TeoDoraElena98 a răspuns:

Sa te ingrasi? Toata lumea vrea sa slabeasca...happyNu stiu nu am nicio ideethinking Si nu cred ca Pepsi ingrashawinking

| Gaby13 a răspuns:

Sucuri(Pepsi, Cola, Fanta.) ciocolata, chipsuri, prajeli, gratare...