| bubulina06 a întrebat:

Heeii TPU. Vreau sa ma ingras..in special la picioare? Va rog ajutati-ma.Dau funda.
P.S:Nu vreau raspunsuri de genu "Unii vor sa slabeasca iar tu vrei sa te ingrasi.
Multumesc:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mers pe jos. Asa se dezvolta muschii picioarelor si te ingrosi... la picioare.

| Zenithf a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. laughing
Deci: ai grija la alimentatie, sa nu lipseasca grupele principale, si fa miscare sa iti pui muschii picioarelor la lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zenithf):

Mie mi-ai raspuns? Eu nu am nevoie sa ma ingras.

| Zenithf a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tie, la bubulina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zenithf):

Serios? Ia uite: Zenithf a răspuns (pentru unuldinceimulti)

| IoanaSorina a răspuns:

Mananca mai mult seara happy

| Myyy3 a răspuns:

Nu te poti ingrasa unde vrei tu! Probabil esti prea slaba, lenevind si mancand multa carne si dulciuri o sa pui pe tine dar dupa o sa scapi la burtica, o sa fii deja bolnava cand o sa ai iar de slabit nu o sa mai poti pentru ca te-ai obisnuit cu stilul asta de viata!

| ReaperxD a răspuns:

Eu m-am ingrasat la 36 KG mancand sandwichuri la prajitoru de paine cu branza..Bafta la mancat sandwichuri! Cred. Sper ca te-am ajutat.Pa pa