| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU` :-x. luna viitoare am un bal thinking si vroiam sa-mi cumpar o rochita mov. sa`mi comand de pe un site sau ceva `de genu` straight face dar nu am gasit niciun site cu rochitse` de care vreau euu. sad care stitiii lasati`mi si mie niste site`uri va rog :*. mentionez ca nu vreau rochitse foarte scurte si nici prea mulate straight face pentru ca sunt mai grasutsa si nu prea`mi sta bine laughing)). fundita :-x

4 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Iata cateva sugestii de rochite potrivite: http://www.karena.ro/......ului-2011. Distractie placuta!

| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Http://www.divahair.ro/shopping/cautare?categorie=11&keyword=&brand=
incearca aici sunt mii de modele si sunt chiar dragute. fundita?

| BrokenWings a răspuns:

Nu fa greseala...sad
si eu mi-am comandat de pe internt o rochita de nunta si mi-a venit o marime foarte larga si nu mi se potrivea

de aceea cel mai bine e sa te plimbi prin magazine cu o prietena buna si sa cauti, astfel poti sa si probezi rochita happy