| Bbe123 a întrebat:

Buna tuturor. luna viitoare am banchetul de sfarsit de clasa a8a si m-am gandit la o rochita big grin model : scurta in fata si lunga in spate, doar ca mamei nu ii prea convine pentru ca e destul de scurta. alt model nu vreau deoarece mai toate fetele vin cu rochii mulate sau gen gogosar; daca ma puteti ajuta si pe mine aratandu-mi cateva rochiibatting eyelashes mentionez faptul ca nu vreau sa o fac la croitorie ci vreau sa o cumpar de pe internet happy fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Zennooonn a răspuns:

Hey! Uite aici gasesti ce vrei tu http://www.sadrinistyle.ro/catalogocazie2011_01.php ai o gramada de modele! sper ca te-am ajutat funda?>

2 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Io stiu eu stiulaughing si ti le-am dat pe privatbatting eyelashes:Xlaughingrolling on the floor