| ImiPlacFluturii a întrebat:

Trebuie sa ma spal pe cap, dar nu am placa sa ma indrept. Dupa baie, parul imi sta aiurea rau, are mult volum, cu toate ca mi-am mai luat din volum cu o luna in urma! Cum sa-l fac sa stea mai drept cat de cat? Sau sa mi-l prind cumva ca sa nu-mi mai stea asa de aiurea.Am breton si fata putin cam lunga.Cum sa mi-l aranjez? Daca se poate sa-mi dati si videoclipuri!
Promit fundita si voturikiss

Răspuns Câştigător
| MACookie02 a răspuns:

Dupa ce te speli, faci un turban din prosop si stai cu el vreo20 de minute, apoi usucal putin dar nu de tot, iar apoiil piaptani in timp ce il usuci.Noaptea in care l-ai spalat(eu ma spal noaptea)dormi cu el desfacut iar apoi noptile viitoare poti sal prinzi intr-un coc sau sal impletesti.