| bubualyy a întrebat:

Buna tuturior, as vrea sa va intreb un singur lucru : credeti ca mie mi-ar sta bine bruneta? am ochi verzi, creola(putin), par (saten)... imi puteti da un raspuns? v-am pupat si astept raspunsurile voastre :*:*:*

5 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Bună.
Păi din ce văd la avatarul tău, cred că ți-ar sta bine.
Pentru că nu ești "prea neagră".

| biiiabyby a răspuns:

Dupa avatar, cred ca da.

| Ann3 a răspuns:

Cred ca da, ti-ar sta bine, dupa poza de la avatar. Esti frumoasa ti-ar sta bine cu orice culoare. In special brunet si roscat.

pup

| LetyKaty a răspuns:

Da...depinde...daca esti foarte bronzata nu dar dupa cum vad in imagine ti-ar sta bine

| alexandru98tt a răspuns:

Ti-ar sta bine si eu am par brunet si ochi verzi, doar sa ai un ten curat