| fufumicutza a întrebat:

Am si eu o intrebarelaughing sunt saten inchis la par.si am ochi >verzi:as vrea sa am vopsesc dar nsutiu ce culoare bruneta sau blonda?

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

NU TE VOPSI! o sa regreti enorm cand va trebui sa iti pictezi radacinile periodic! si in plus, parul natural e cel mai frumos, daca poate vei dori sa ai o cariera in modelling, faptul ca nu esti vopsita te va ajutamult. A, si lasa-ti parul sa creasca lung lung :d Pupici

9 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Cred ca bruneta, vor contrasta foarte frumos ochii si culoarea parului.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Paris a răspuns:

Mersi ca mi-ai selectat raspunsul ca fiind castigator. Am vazut ca ai spus ca vrei sa te faci cu sampon. Nu se merita, serios. Si din cate stiu sampoanele sunt pentru nuantare, gen daca esti blond te speli cu un sampon din ala nuantator si poate sa iti iasa ceva gri. Pupici:*

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Eu imi imaginez o bruneta cu ochii verzi nici de cum o blonda cu ochii verzi thinking
Dar daca te faci blonda trebuie sa iti decolorezi parul si daca te faci bruneta nu o sa fie cine stie ce diferenta.

| tweety_8071 a răspuns:

Bruneta:X:X

| r8driver a răspuns:

Ochi verzithinking cred ca blond...

| wonderbra a răspuns:

Saten cu ochis verzi e suuper combinatie.Nu ti-l strica cu vopsea!
eventual pune niste lentile de lontact care merg cu culoarea parului.laughing

| fufumicutza explică:

Mah dar am uitat sa scriu ca vreau sa ma fac cu samponlaughingca daca numi palce sa numi stric parul)))... ce ziceti?

| divina a răspuns:

Parerea mea e sa nu te vopsesti pentru ca dupa un timp o sa inceapa sa-ti cada parul... daca neaparat vrei sa-ti faci ceva la par poti sa-ti faci vreo 3-4 suvite BRUNETE... dar totusi nici pe alea nu ti le face!