| ladyinredsaunegru a întrebat:

A incercat cineva epilarea definitiva acasa? functioneaza? ce aparat a-ti folosit? MULTUMESC funda

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Doar am auzit. Nu e definitiva, trebuie sa o refaci peste cativa ani.

| Janin a răspuns:

Buna! epilarea definitiva acasa nu va avea rezultat ca ceea de la salon. un aparat de epilare definitiva acasa costa 1500 lei iar aparatura la un salon de epilare definitiva costa cateva mii de euro. Cel mai bine du-te la un salon de epilare definitiva de exemplu Eva Salon www.evasalon.ro si vei avea rezultat de la prima sedinta si te vei duce o data pe luna la epilare iar rezultatul te va uimi. Eu asa am procedat si sunt un client fericit al acestui salon de epilare definitiva. sper ca raspunsul meu sa te ajute. Bafta multa!