| euuuuuuu6 a întrebat:

Ce ziceti de epilarea definitiva? Fetele, ati incercat? Cat costa? merita?

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Costul depinde de la salon la salon. "Definitiv" e relativ spus, pentru ca la un moment dat parul reapare, insa mai rar. De exemplu epilatul la axila e in jur de 50 euro. si dureaza cam un an. Totusi eu zic ca se merita.

In speranta ca ti-am fost de ajutor,
Yana!

1 răspuns:
| BruneTTe a răspuns:

Nu, nu am incercat. Si nici nu as incerca.

Definitivul ala inseamna 5-6 ani. Deci nu e ceva pentru toata viata sa spun asa. E si fff scump. Nu merita. Parerea mea.