| Issabelle6789 a întrebat:

Ce parere aveti despre epilarea "definitiva"? Ati incercat? Este asa periculoasa pentru organism? Este mai bine sa mergi la salon sau sa cumperi pentru acasa un aparat?
Ma gandeam la Philips Lumea Prestige IPL.

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Am o parere foarte buna, nu este deloc periculos pentru organism.Eu am inceput sa merg initial la salon apoi mi-am cumparat aparatul meu pe care il folosesc ocazional dar din ce in ce mai rar ca nu prea mai este nevoie.E foarte bun aparatul la care te-ai orientat, eu tot din acela am.O sa fi sigur multumita cand il vei folosii.Tot ce trebuie sa stii este ca nu functioneaza nici un fel de aparat pe parul blond, e doar pentru satene si brunete

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe bune? atatia bani? sa fim seriosi, de bani aia faci altceva, mai bine iti iei nu stiu, un epilator.Sau faci sedinte si te epilezi definitiv.Nu e ok, in plus, spuneau ca nu e pentru toate tipurile de piele, si nu garanteaza epilarea definitiva, ci ca raseste firu de par.Dar nu e definitiva.Citeste mai bine, si eu ma uitai acu

| GouDidodino a răspuns:

Nu m-am epilat niciodată, nu stiu ce sa zic. laughing) Ma gandesc totusi, ca si parul are rolul lui

| Felys a răspuns (pentru GouDidodino):

Pentru animale are rolul de protectie dar oamenii au haine deci pot renunta la par fara probleme