| Tiffiiia a întrebat:

Buna tuturor happy
Am cumparat de la Avon un spray pentru indreptarea parului, l-am aplicat pe parul ud...dar fara rezultat.Problema e ca nu are nici o instructiune de folosire...ati folosit astfel de cosmetice pentru par? Putin ajutor big grin Funditawinking

Răspuns Câştigător
| danielaaabăăă a răspuns:

Pe el scrie sa iti dai cu el pe par apoi sa folosesti pieptenele de indreptat parul tot de la Avon. O prostie.

| Tiffiiia explică (pentru danielaaabăăă):

Ala e laughing...da, o mare prostie...

5 răspunsuri:
| DennK a răspuns:

Scumpa mea, te dai cu spray-ul pe parul umed, iei un pieptene/ perie dinaia rotunda, mare, groasa, stii de care zic, si iti usuci parul cu foehnul. Daca nu esti in stare singura, roaga pe cineva. Cum vrei sa mearga amaratul ala de spray daca tu nu-l ajuti?

| BlaaBlaa a răspuns:

Nu este bun deloc l-am incercat, cel mai bun tratment pentru indreptat este Keratina

| IuseinLavinia a răspuns:

Buna. Chiar folosesc spray-ul si este super ok. Eu imi fac baie, il aplic iar dupa ce se usuca il indrept cu placa la 150 • apoi il am drept 2 zile.

| Adelina46 a răspuns:

Nu sunt sigur ca am drepatate, dar cred ca trebuie sa il utilizezi inainte de a-ti indrepata parul, spray-ul avand scopul de a proteja firele de par.