| BRoxana a întrebat:

A folosit cineva peria pentru indreptarea parului de la avon? Are efect?

4 răspunsuri:
| diavolitadulce a răspuns:

Buna, da. indreapta parul dar e cam umflat ceea ce pe mine ma deranjeaza

| BRoxana explică (pentru diavolitadulce):

Si indreapta numai cand e ud si il usti cu uscatorul sau si pe parul uscat?

| diavolitadulce a răspuns (pentru BRoxana):

Eu l-am folosit pe parul ud, nu cred ca ar functiona si pe cel uscat straight face nu are cum

| Manuela15 a răspuns:

Buna, mi-am luat si eu una nu de mult... e foarte buna, numai ca trebuie sa stii cum sa o folosestiwinking iti pun e ff buna mult mai buna ca placa ca aia numai iti strica parul. Bafta!