| Aleeeeeeee a întrebat:

Ati folosit balsam pentru indreptarea parului de la Avon? A avut ceva efect?

3 răspunsuri:
| taylor a răspuns:

Eu am folosit un balsam de indreptarea parului de la Sunsilk... dar nu prea a avut efectthinking si nu stiu ce sa-ti spun, dar produsele de la advance techniques(avon) nu mi se par prea bune, am incercat cateva sampoane... Cele mai bune produse sunt Wella, Londa, L'Oreal-parerea meahappy

| JustAlice a răspuns:

A avut. da:
cel mai bun balsam de la avon.de fapt e masca de par .este masca de par cu extracte de masline planet spa. te speli pe cap cu sampon normal apoi te dai cu masca asta si lasi 5 minute sa actioneze...iti face parul foarte fainhappy
pa-pa

| 1spiridus a răspuns:

Balsamul este conceput pentru a hrani firele de par degradate de sampoane, vopsele si chiar razale de soare...cu cat este mai bun, el va da stralucire si suplete parului, cele de la L'Oreal sunt un rasfat. Personal, am folosit tot felul de balsamuri, ele nu au facut decat sa-mi aranjeze parul care este putin ondulat. Placile pentru intins parul sunt o gaselnita a hair stylistilor, a fost o moda trecatoare care nu a rezistat in timp, deoarece orice femeie isi doreste parul ondulat...cret ar fi minunat, nu necesita sa acorzi prea mult timp sa-l aranjezi si da o nota de feminitate aparte. Cel mai important, este sa gasesti pe cineva care sa-ti faca o tunsoare care sa te avantajeze si sa-ti puna in valoare calitatile parului tau, de care, se pare ca nu esti constienta. Bafta!