| XKidutzaa a întrebat:

Am nevoie de un pic de ajutor si vreau raspunsuri dar maia les de la baieti pentru ca ei stiu ce le palce.Deci ma gandesc merem, mereu si mereu cu ce sa ma imbrac la ora de sport...am multe haine...astept sugestii(cea mai buna tinuta primeste steluta)

Răspuns Câştigător
| abcd_5263 a răspuns:

La sporth nu conteaza big grin...
Iti trebuie o tinuta lejera, care sa te reprezinte happy...
eu de ex ma imbrac asa:
-teneshi, colanti, sh un tricou happy... daca facem in sala...
daca facem afara
-adidashi (teneshi), tricou, pantaloni de trening (dar nu de fash laughing...ca il urasc pig, sh un hanorac >big grin

7 răspunsuri:
| G a răspuns:

Nu e mare branza. o pereche de pantaloni de trening/colanti, tenisi si un tricou/maieu. si parul prins in coada (daca e destul de lung).

| Fluture a răspuns:

E sportlaughing
Nu te stresa atatthinking
Eu una ma duc i pantaloni de trening, tricou si hanorac.si tenesi.
Nu te "poci" ca unele de la mine din clsa care vin ca "toparlancele". in colanti, pantaloni rosi scurti peste colantilaughing)). bustiera si bolerorolling on the floor sa fie "pa trend"rolling on the floorwinking

| 3ntzz a răspuns:

Sunt baiatwinking
Pai cea mai buna tinuta pentru ora de sport este pur si simplu un trening sau doar o pereche de pantaloni de trening si un tricou.
Sau daca vrei (si asta ca sa fiu amuzant) du-te goala!
Si inca ceva... legat de parul tau daca este strans sau lasat asa. Daca tu ai pus intrebarea asta ca sa arati cat mai bine atunci lasa-ti parul destrans ca atunci cand alergi sa iti bata vandul in par si sa araty sexywinking

| abcd_5263 a răspuns:

Ms d fundita :X :*
ma bucur ca ti.am putut fi de ajutooor >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trening... dhaaa...
ps: ia si cartea de limba si literatura romana cu tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta un maieu un pic mai decoltat, dragut. nu purta cchestii prea colorate, sau colanti colorati puternic. daca vrei colanti, ia-ti unii 3-sfertur: dar sa fii epilata, si negri.

| SaluuuuuT a răspuns:

Nu conteazatongue e sport!