| cosima11 a întrebat:

Buna tuturor :* am o nelamurire. stiu ca uleiul de ricin accentueaza cresterea parului. dar nu stiu si care ar fi efectele negative ale acestuia.as prefera sa imi raspunda si o persoana care a folosit.multumesc :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are efecte adverse daca il folosesti pentru par, dar daca il folosesti pentru gene trebuie sa ai mare grija sa nu-ti intre in ochi(provoaca usturime). Cand il aplici pe gene, foloseste o periuta de rimel bine curatata si ai grija sa nu incarci genele.

2 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Eu nu am patit nimic, si sunt sigura ca nici tu nu vei pati nimic. Foleseste-l cu incredere. happy

| Xonia a răspuns:

EU am folosit pentru gene(acum 2-3 saptamani)si le aveam foarte mici si in 3-4 zile am avut efectul pe care mi-l doream
Efecte negative nu am observat