| tin4ik_5426 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o rugaminte la voi fetelor, cine stie o reteta impotriva caderii parului care intr-adevar ajuta? scrieti-mi va rog frumos, nu ma lasati la greu sad imi cade foarte mult par :``(

Răspuns Câştigător
| reflection13 a răspuns:

Iti faci o masca de par dintr-un galbenus de ou, ulei de ricin si jumatate de lamaie. O aplici pe par si scalp de 2 ori pe saptamana. Iti infasori parul intr-un prosop si stai cu masca 30 - 60 de minute apoi iti speli parul. happy
Sper sa te ajute.

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Poti intreba la farmacie, cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In farmacii gasesti samponul Gerovital pentru caderea si regenerarea parului, mama il foloseste de ceva timp si nu mai are probleme la fel de grave. Asta dupa utilizarea a jumatate de sticla.
Si am mai vazut prin farmacie ca erau niste tratamente tot de la Gerovital pentru caderea parului.

| LimonadaXd a răspuns:

Naparlesti?:O du`te la veterinar`!laughing