| Papusa_Oly_1998 a întrebat:

Buna tuturor am parul pana la umeri si imi e greu sa imi fac parul cand am ocazi speciale nu stiti voi niste site unde sunt videoclipuri cum sa iti faci parul?

Răspuns Câştigător
| shashinka a răspuns:

Pinterest este un site unde gasesti de toate, iti faci cont si poti cauta gen "hairstyles for medium hair" happy

3 răspunsuri:
| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/braidedhair2000 Iti recomand acest site pentru ca il folosesc si eu si sunt foarte usor de facut si elegante. Sper ca te-am ajutat :* Funda?