| Cubulets a întrebat:

Fuuuuuuunda***cat ar costa o rochie pentru ocazi f speciale?

10 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

@UrbanSlash, o rochie de firma e mai degraba 300-400 de Euro, nu RON, desi chiar si acest pret este mic pentru o rochie de firma. Acum depinde si firma. O rochie oarecare este 300-400 RON, nu una firma.
@irene, depinde si unde cauti. Sunt magazine mai pretentioase si magazine mai putin pretentioase. Iti poti gasi o rochie chiar si sub 100 RON, daca stii unde sa cauti si ai putin noroc. Depinde de materialul rochiei, de croiala, de o multime de chestii...

| cristina a răspuns:

200 leiwinking

| pandaX3 a răspuns:

Buna! DAca vrei o rochie de firma, poate costa in jur de 3-400 RON.
Poti face o rochie la croitor, cam la acelasi pret, dar pe care tu o comanzi cum sa fie facuta.
Si pentru cam 200 de ron iti gasesti o rochie intr-un mall.
happy Sper ca am ajutat :X

| Ciuƒix a răspuns:

Pai depinde de la 100 ron la infinit!

| nOnameFound a răspuns:

O rochie ieftina nu foarte speciala o gasesti oriunde si cu 20 de lei
o rochie dintr-un mall de la 200 lei in sus
o rochie pentru banchet sau ceva mai fastuos o poti comanda cam de la 300 de lei in sus
rochie de firma la moda de la 500 lei in sushappy fundita?big grin

| zebroooi a răspuns:

Cred ca 2-3-4 milioane thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult. Dar depinde si materialul rochiei etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ocazi f special 5 up (milioane)

| codrina97 a răspuns:

Daca ai vrea o rochie mai pretentioasa pentru ocazii speciale, preturile incep de la 100 de lei.