| kariana a întrebat:

Buna tuturor...am si eu o problema destul de grava pentru mine, de ceva timp am niste puncte galbene in jurul ochilor si pe frunte, am fost la un dermatolog, m-a pus sa imi fac analizele sa vad daca nu am colesterolul marit, cu colesterolul sunt in regula, dermatologul respectiv mi-a recomandata o crema nici nu mai retin numele la crema dar stiu sa spun ca era foarte foarte scumpa si 15ml, am mai mers la un doctor dermatolog si am facut peeling cam vreo 6 sedinte (am facut doar 6 sedinte pentru ca eu nu mai locuiesc in romania) dar tot nu am scapat de ele, nu mai stiu ce sa fac un sfat VA ROG FRUMOS unde sa mai merg, ce sa mai fac, ca ma deranjeaza enorm de mult, nici cum nu pot sa le ascund cu machiaj sau fond de ten AJUTOOR!

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Mai fa-ti si alte analize. Poate ai hepatita... Poate e vreo alergie cronica. Poate ai vreo BTS. Analize si alti doctori.

5 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Cauta in ziare ceva de astea ai grija

| Bitzika a răspuns:

Ai pistrui

| Dana_8418 a răspuns:

Buna. o sa dispara cu timpulhappy si eu am avut in iarnastraight face si m-au deranjat foarte tare...am fost si la dermatolog mi-am facuut analizele si mi-au zis ca probabil am facut alergie la ceva sau din cauza schimbarii bruste a temperaturiihappy

| claudyx a răspuns:

Pai nu stiu ce sa faci am si eu doar 13 ani...

| amaliaioana a răspuns:

Probabil e pe baza sexuala (hormonala)...cum stai cu sexul?