| Etsy a întrebat:

Buna tuturor, ati vazut sa fie tampoane cu aplicator de plastic in magazinele Kaufland sau DM? Am in zona magazine unde sunt doar OBuri.

1 răspuns:
| Floridori a răspuns:

Sunt cele de la Tampax.Am vazut in Carrefour si parca si in Kaufland, dar personal mi se par oribile.Materialul este foarte diferit fata de cel al tampoanelor o.b.Chiar si forma si structura sunt diferite.
Eu nu le suport sub nicio forma, dar este doar o opinie subiectiva, evident. Poate tie ti se vor parea ok si te vei impaca bine cu ele. happy